Bílá technika, spotřebiče | Firmy | Inzerce zdarma | knihy se slevou až 70% | Kvalitní levné repasované počítače DELL | Redakční systém | Registr firem | SMS Seznamka | Tvorba www stránek | Zdraví-Bolesti | Šetříte si na důchod?
diáře látkové obaly na knihy záložky do knih a 3D kalendářeastrologie, esoterika a mystikabeletrie a literatura faktucestujeme po světě a literární cestopisychovatelství, myslivost a veterinární lékařstvídaně, účetnictví a daňové zákonyekonomie, daně, účetnictví, controlling, logistikafilosofie, dějiny a současnostfinance, bankovnictví a pojišťovnictvígastronomie a pohostinstvíhistorie a dějinyjazykovědajazyky - výuka a testykariéra, rozvoj osobnosti a trénink dovednostíknihy v originále ze zahraničních nakladatelstvílékařské vědy, ošetřovatelství a sociální prácelevná odborná literatura - ostatní marketing, management a podnikánímilitarianáboženství a duchovní literaturapedagogika, rady pro rodiče a partnerské vztahy levná pedagogická literaturaandragogikapředškolní pedagogikarady pro rodiče a partnerské vztahysociální prácespeciální pedagogikavýchova a vzdělávánípersonalistika a řízení lidských zdrojůpočítače, komunikace a informatikapolitologie a politikaprávnická literaturapro děti a nejmenšípříroda, zvířata a domácí zahrádkapřírodní vědysociologiespolečenské vědystátní správa, samospráva a neziskové organizacestavebnictví a architekturatechnická literaturatělovýchova a sportučebnice a pomůcky pro předškolní vzděláváníučebnice a pracovní sešity pro ZŠ učebnice a testy pro přípravu na maturitu, SŠ a VŠučebnice pro SŠ a SOUučebnice, monografie pro VŠumění a kultura výtvarné techniky, kutilství a řemeslavýuka a vzdělávánízdraví a životní styl
položek:0 
Kč celkem:0,-  
vyprázdnit

Nejlepší nápady pro děti - Výtvarné náměty pro celý rok

Nejlepší nápady pro děti - Výtvarné náměty pro celý rok
VYPRODÁNO

Knihy podle kategorií > pedagogika, rady pro rodiče a partnerské vztahy > výchova a vzdělávání
Alena Kulhánková, 80-247-1333-0, GRADA, 15x21 cm
Výtvarná tvorba je pro děti velice oblíbenou a zajímavou činností. Je pro ně hrou, ale i možností sebevyjádření, způsobem relaxace i terapie. Děti baví tvořit, zkoušet nové, pro ně neznámé techniky, objevovat a experimentovat. Rozvíjí tím nejen svou fantazii, ale i tvořivost a pozorovací techniky. Kniha Aleny Kulhánkové proto nabízí originální náměty poutavých výtvarných činností, jimiž se děti mohou zabavit po celý rok. Autorka využívá běžných i netradičních výtvarných materiálů a přehledně uvádí pracovní postupy, pomůcky, kterých je zapotřebí, a nezapomíná ani na fotografie výsledků dětské tvořivosti. Publikace je určena učitelům na základních školách, vychovatelům, ale i rodičům.

169.00 Kč
161.00 Kč
akce

S tímto produktem nejčastěji kupují

Projektové vyučování pro 1. stupeň ZŠ – náměty pro učitele
163.00 Kč
Hry a pohádkové čarování - Pro děti od 6 do 11 let
161.00 Kč
Cvičení pro rozvoj jemné motoriky a psaní
132.00 Kč
Grafologie v pedagogické praxi
188.00 Kč
Pohybové hry do tříd a družin
93.00 Kč
Děti hrají divadlo
189.00 Kč

Hodnocení

Průměrná známka: 2.50
Hlasováno: 4x
Dobré1
Průměrné2
Nezaujala3

Diskuze

Přihlášení
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapomněli jste ?
Registrovat
Anketa
Při výběru knihkupectví se řídím:
Nabídkou a cenou
28352835
Lokalitou obchodu
21162116
Preferuji přehlednost a uspořádání
21312131
Odběr novinek

Zapsat email

RSS kanál

Doporučujeme
Partneři

Ikona mPeníze